«

»

Malatya Digitürk Bayileri

Malatya Digitürk Bayileri :

Malatya Digitürk Telefon Numarası 0534 660 7373 | 0538 695 7373

“Malatya Digitürk Bayisi” olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri digitürk hizmetini  verebilmek için uzman çalışan personellerimiz sayesinde sizlere detaylı olarak bilgi vermekteyiz.

“Malatya Digitürk Bayii” olarak sizlere bu zamana kadar bayimiz üzerinden digitürk hizmeti vermekteydik. Ama bundan sonra sizlere internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden de sizlere digitürk hizmeti vermeye başlamış bulunuyoruz. Bu hizmetlerimizi alabilmeniz adına da gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

“Malatya Digitürk Şubesi” olarak sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında sizlere detaylı olarak bilgi vereceğiz. Bu bilgiler umuyoruz ki sizlere faydalı olacak vede sizlerin abonelik işlemlerinizi başlatmanıza yetecektir.

Verdiğimiz Hizmetler :

Malatya digitürk bayisi olarak sizlere bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden sizlere digitürk abonelik hizmeti, Kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı vb. hizmetlerin tümünü sizlere vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Malatya İlçeleri :

AKÇADAĞ
ARAPGİR
ARGUVAN
BATTALGAZİ
DARENDE
DOĞANŞEHİR
DOĞANYOL
HEKİMHAN
KALE
KULUNCAK
PÜTÜRGE
YAZIHAN
YEŞİLYURT

 Telefon Numaralarımız :

0538 695 73  73 / 0533 035 14 31

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir