«

»

Limitsiz İnternet + Film Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı ve Limitsiz İnternet Kampanya Fiyatı

Digiturk Filmin Yıldızı ve Limitsiz İnternet Paketi Kampanyası ile Digiturk Film Paketi içerikleri Digiturk Limitsiz İnternet keyfi evinize indirimli fiyatları ile geliyor. Sunulan Digiturk Filmin Yıldızı ve Limitsiz İnternet Kampanyası kapsamında sizde eğlenceyi iki katı yaşayarak, gerek TV başında gerekse bilgisayar başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Filmin Yıldızı ve Limitsiz İnternet Paket Fiyatları açısından oldukça uygun olup, herkesin seveceği içeriklere sahiptir. Digiturk İndirimleri kapsamında ayda sadece 103 TL’den başlayan fiyatlar ile abonelik işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgiler alarak, üyelik işlemlerinizi tamamlayabilir ve aynı gün içinde kurulum hizmeti alabilirsiniz. 

Digiturk’le Film + İnternet Paketinde Neler Var?

  • Digiturk’le süper hızlı internet keyfi: Yüksek hızlarla internetin keyfini çıkarma zamanı! Altyapı uygunluğuna göre yüksek hız seçenekleri, avantajlı fiyatlarla evinize geliyor.

  • Digiturk ile seviniz sinema salonu: Her ay TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film , Türkçe dublaj ve orijinal dilde ses seçenekleri, İngilizce altyazı ve betimleme seçenekleri…

  • Dilediğin zaman dilediğin yerde: Fiber İnternet üyeliklerinde internet kotanız etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Kampanya Bilgileri

Aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV ) ADSL ve VDSL’de 4 TL , FİBER’de 7 TL kullanım ücreti kampanya fiyatlarına dahil edilmiştir. Modemler TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetinde kullanımınıza tahsis edilmiştir.Modem kullanım bedelinin TURKCELL SUPERONLINE faturası ile ödenmesi gerekmektedir. Mevcut SUPERONLINE üyeleri, mevcut modemlerini kullanabilirler.Modemler stoklarla sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir