«

»

Kastamonu Digitürk Bayileri

Kastamonu Digitürk Bayileri :

Kastamonu Digitürk Telefon Numarası 0534 660 7373 | 0538 695 7373

Digitürk kastamonu bayisi olarak siz değerli digitürk kullanıcıları için birbirinden güzel ve yararlı digitürk hizmetini sizlere sunmak için gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli kastamonu halkı için elimizden gelenin en iyisini yapmak için faaliyete sokmuş olduğumuz internet sitelerimiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden de sizlere digitürk hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz. E daha ne duruyorsunuz. Sizcede artık digitürk almanın tam zamanı değil mi. Şunu bilmenizi istiyoruz ki birgün herkez digitürk alacak ve neden digitürkün eşsiz kanallarından faydalanmak için zaman kaybedesiniz ki. O halde ne yapıyoruz? hemen abonelik işlemlerimiz biran önce başlatıyoruz.

Kastamonu İlçelerimiz :

Kastamonu digitürk Bayisi Olarak   hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler şunlardır.

Abana, Kastamonu merkez, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, İnebolu, Küre, Taşköprü, Tosya, İhsangazi, Pınarbaşı, Şenpazar, Ağlı, Doğanyurt, Hanönü, Seydiler.

Kastamonu Bayimizde Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri :

Kastamonu Digitürk bayisi olarak sizlere Digitürk abonelik hizmeti, dış kurulum hizmeti, İç kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü siz değerli kastamonu halkının hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65 / 0538 695 73 73

kastamonu-digiturk-bayileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir