«

»

Kars Digitürk Bayileri

Kars Digitürk Bayileri :

Kars Digitürk Telefon Numarası 0534 660 7373 | 0538 695 7373

Digitürk kars bayisi olarak Türkiyenin hemen hemen her bölgesinde siz değerli vatandaşlarımıza Digitürkün bizler için faaliyete sokmuş olduğu hizmetler hakkında sizlere bilgi vermeye son hızla devam ediyor. Digitürk kars bayisi olarak sizlere bayilerimiz dışında, internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden de hizmet vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetler sayesinde digitürk hakkında daha bilinçli bireyler olacaksınız.

Kars digitürk bayisi olarak siz değerli müşterilerimiz için paket ve kampanyalar hakkında sizlere detaylı bilgiler de vermenin dışında sizlere digitürk paket ve kampanya satışınıda sağlık bir şekilde yapmaktayız. Bayimizde Verdiğimiz Hizmetler şunlardır.

Bayilerimizde Verdiğimiz Hizmetler :

Digitürk abonelik hizmeti, Dış kurulum hizmeti, İç kurulum hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, Online abonelik hizmeti, Arıza bildirim vb. hizmetleri siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

kars-digiturk-bayileri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir