«

»

İstanbul Digitürk Bayileri

İstanbul Digitürk Bayileri :

Digitürk istanbul bayisi olarka siz değerli müşterilerimiz içijn birbirinden güzel digitürk hizmetleri hakkında siz değerli müşterilerimize hem detaylı bilgi hemde hizmet vermekteyiz. Digitürk istanbul bayisi olarak ayrıca sizlere digitürk paket ve kampanyaları hakkında da hem bayimiz üzerinden, hem telefon numaralarımız üzerinden , hemde internet sitemiz üzerinden sizlere detaylı olarak bilgi verip, ayrıca detaylı olarak bilgi vermiş olduğumuz paket ve kampanyaların satışını da sizlere sağlıklı bir şekilde vermekteyiz. Evet sevgili istanbul halkı. Sizler için birazdan digitürk hizmetlerimiz hakkında da sizlere detaylı olarak bilig vereceğiz. Dileriz bu bilgiler abonelik işlemlerinizi başlatmanıza yetecektir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler :

Adalar, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Eminönü,Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Sarıyer, Şile, Silivri, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Bayrampaşa, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Esenyurt, Sultangazi, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt.

İstanbul Bayilerimizin Vermiş Olduğu Digitürk Hizmetler :

Digitürk abonelik hizmeti, Dış kurulum hizmeti, İç kurulum hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, İnternet sitemiz üzerinden online abonelik hizmeti.

istanbul-digiturk-bayileri

 

1 yorum

  1. mehmet akın altuğ

    dün ve bugün digitürk kanalları birkaçı dışında çalışmıyor.çalışan birkaç kanalında çıktığı yerler değişmiş .Telefonla sizlere ulaşmak mümkün olmadığından arızanın giderinmesini rica ediyorum
    Mehmet akın altuğ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir