«

»

Digitürk’e Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası kapsamında eski yayınlara veda ederek kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paketler ile en sevilen içerikleri HD kalite de izleyeceksiniz. Giriş paketine sunulan her paket kapsamında abone olunur. Giriş Paketi ile normalde izlediğiniz tüm kanalları ve bir çok ek içeriği HD kalitede izleyebilirsiniz. Yalın olarak giriş paketi aboneliği yapılmamaktadır. Giriş Paketi ve Keyif Paketi aboneliği alarak ayda sadece 9.99 TL’ye en sevilen yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız.

Kampanyada Neler Var? İçerikleri Neler?

  • Seçtiğiniz bir keyif paketi: Dilediğiniz bir keyif paketi ile belgesel, sporsever ve çocuk kanalları gibi bir çok ek içeriği izleyebileceksiniz.
  • En seçkin yayınlar: Yerel ve ulusal kanalların yanı sıra dünyaca ünlü belgesel kanallarının tadını doyasıya çıkartacak, en sevilen içerikleri izleyebileceksiniz.
  • İlk 12 ay HD ücretsiz: Tam  yıl boyunca ek bir ücret ödeme derdi olmadan tüm yayınları HD olarak izleyebileceksiniz.
  • Eğlencenin adresi: Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir