«

»

Digitürk Keyif Paketi

Digitürk Keyif Paketi Fiyatları Ve Detayları

Şimdi digitürkte yok yok. artık onlarca kampanya ve paketlerimizden faydalanmak artık cok daha ucuz ve cok kolay. isterseniz ilk olarak keyif paketimizi sizler için şöle bi anlatmaya calışalım. keyif paketimizin içerisinde her türlü ruh haline uygun fiyatlar ve paketlerle siz değerli müşterilerinin hizmetine sunulmuş bir pakettir. paketin içerisinde belgesel paketi , cocuk paketi , sporsever paketi . müzik ve eğlence paketi, haber ve dünya paketi diye 5 tane birbirinden güzel paketlerimiz ve bu paketlerin içerisinde birbirinden güzel kanallar bulunmaktadır. isterseniz birde paketler içindeki kanallarla alakalı bilgiler verelim:

keyif-paketleri

belgesel paketi: paketin içerisinde 12 tane kanal bulunmaktadır. bu kanalların 4 tanesini hd farkıyla izleyebilmektesiniz.

cocuk paketi : paketin içerisinde 13 tane birbirinden güzel ve eğlenceli kanallar bulunmaktadır.

sporsever paketi: paketin içerisinde 10 tane futbol izlemeye doyacağınız kanallar vardır. 4 4 tane kanalı hd farkıyla izleyebilmektesiniz.

müzik ve eğlence paketi : paketin içerisinde birbirinden güzel 14 tane müzik ve eğlence kanalı bulunmaktadır. bu kanalların 3 tanesini hd farkıyla izleyebileceksiniz.

haber ve dünya paketi: bu paketin içerisinde 10 tane birbirinden güzel 10 tane kanal bulunmaktadır.

not:  her bir paketin fiyatı faturanıza ek 5 tl dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir