«

»

Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi

Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi ile Fiber İnternet keyfi evinize geliyor. Digiturk Limitsiz İnternet Paketleri ile sizde ışık hızında Fiber interneti evinize getirecek ve limitsiz internet ile internet hazzını doyasıya yaşayacaksınız. Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi fiyat açısından oldukça uygun olup Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ile veya yalın İnternet Paketleri olarak siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır. Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi İçeriği de tüm kullanıcıları etkilemekte olup Digiturk keyfini doyasıya yaşayacağınız içeriklere sahiptir. Sunulan kampanyalar ve sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde Digiturk İnternetin Yıldızı Paketi hakkında detaylı bilgi alabilir, ek paketleri sorgulayabilir ve aldığınız bilgiler üzerine ön kayıt oluşturarak üyelik işlemi yapabilirsiniz.

Kampanyada Neler Var?

 • Digiturk süper hızlı internet: Yüksek hızlarla internetin keyfini çıkarma zamanı! Altyapı uygunluğunuza göre yüksek hız seçenekleri, avantajlı fiyatlarla evinize geliyor.
 • keyifli ve zengin içerik: Ulusal kanalların yanısıra, dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ,ödüllü Digiturk kanalı beIN İZ sadece Digiturk’le İnternet kampanyası ile bir arada…
 • Dilediğin zaman dilediğin yerde seninle: Fiber İnternet üyeliklerinde internet kotanız etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 24 ay içinde taahhüdümü bozmam durumunda ne olur?
  Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir.
 • Fiber internet üyeliğini kimler alabilir?
  Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline’ın fiber altyapısı olduğu bölgelerde sunulabilmektedir
  Hangi illerde geçerli olduğunu öğrenmek için tıklayın.
 • VDSL paketlerinden kimler faydanabilir?
  Paketlerden yararlanabilmek için hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir