«

»

Digitürk Ek Paketler

Digitürk Ek Paket Fiyat Bilgileri

Digitürkün siz değerli müşterilerine sunduğu bir diğer güzel paketimiz ise ek paketlerdir. bu paket yetişkinler için hazırlanmış kanalları içerir.bu kanallarda erotik filmler,eski türk filmlerindeki erotik sahneler vb.kanallar yayın yapmaktadır. isterseniz gelin bu paketin  içeriğindeki paketleri ve kanalalrınmı bi öğrenelim. ek paketler adı altında 4 tane paketimiz vardır. bu paketler; avantaj paketi,avantaj yetişkin paketi,yetişkin paketi, spor extra paketi bulunmaktadır.

ek-paketler

avantaj paketi: bu paket sınırsız salon filmlerini ekranlarınıza taşıyor.aylık sadece 12 tl ödeyerek salon filmi içeriğindeki filmleri izleyebilirsiniz.

avantaj yetişkin paketi : bu pakette diğer paketimizde olduğu gibi sınırsız salon filmlerini izlemek isteyenler için hazırlanmış bir pakettir.ayda sadece 21,99 tl ye izleyebileceksiniz.

yetişkin paketi: bu paketin içerisinde 4 tane erotik yayın yapan kanallar bulunmaktadır. bu kanalalrı ayda sadece 12 TL ye izleyebileceksiniz.

spor extra paketi: paketin içerisinde 2 adet kanal bulunmaktadır. bu kanallarda ingiltere premier ligini , rusya ligini, brezilya ligini, dünya futbolundan mac özetlerini ve beko basketbol ligini ayda sadece ve sadece 17 tl ye izleyebileceksiniz. Evet sizinde gördüğünüz gibi sudan ucuz diye tabir edilen fiyatlarla digitürk yine yaptı yapacağını.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir