«

»

Digitürk E16-4 Hatası Ve Çözümü Hakkında Bilgi

Digitürk E16-4 Hatası

İzlemek istediğiniz paket eğer satın almış olduğunuz paketler içerisinde yer almıyorsa bu hata kodu karşınıza çıkacaktır. Digitürk olarak siz değerli digitürk ve lig tv kullanan vatandaşlarımızın en iyi şekilde ve kusursuz olarak hizmet vermekte adına , uzman çalışan personellerimiz ile beraber digitürk ve lig tv hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye dün olduğu gibi bugünde devam etmekteyiz. Sizlere bugün digtürk hata kodları arasında yer alan E16-4 hatası ve cözümü hakkında bilgi vereceğiz. Dilerseniz gelin hemen başlayalım.

Digitürk E16-4 Hatası Ve Çözümü

Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır.

Bu hata mesajı izlenmek istenen kanalın üyelik dahilinde olmadığı ya da yayınların ödenmemiş fatura kaynaklı kapandığı zamanda görülmektedir. Ayrıca kutu/ kart uzun süre kullanılmamışsa, Turksattan yayın alan üyeler ilgili kanalı uzun süre hiç seyretmemişse veya ilgili kanala yeni üyelik yapıldı ise geçici olarak bu hata mesajı görülebilir. Üyelik bilgisini kontrol etmek online işlemlereulaşarak işlem yapabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Müşteri Hizmetleri Telefon No : 212 473 73 73

Müşteri Hizmetleri Fax No        : 212 473 99 99

 

 

5 yorum

Yorumu formunu geç

 1. alper

  3 aylık bedava paket kazandiniz dediniz içinde Fenerbahçe maclarini sectigim Digiturk paketi de dahildi.. Kolay kurulum yaptim ama hala izleyemiyorum e16-4 hatası veriyo.

 2. ertugrul

  e16-4 hatasi yuzunden mac izleyemiyorum faturayi geciktirmis olabilirim ama bu yatirmayacagim anlamina gelmiyor neden kesiyosunuz yayini

 3. okan

  Odememi yaptim 1saattir scolmasini bekliyorum acil destek lutfen acil

 4. okan

  Beni arayin lutfen

 5. Merih

  faturayı ödedik lakin açılmadı yayınımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir