«

»

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası

Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi Kampanyası

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ile Digiturk Giriş Paketi kapsamında yer alan içerikleri HD kalitede izlerken, Digiturk Dizi Paketi sayesinde de ayda 80 dizi 800 bölümden oluşan dizi kuşağını dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Digiturk Dizi Paketi Fiyatı, Digiturk Dizi Paketi İçeriği açısından uygun ve etkileyici olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Verilen hizmetler ve sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgiler alarak üyelik için ön kayıt oluşturabilir ve aynı gün için kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Digiturk Dizi Paketi İçeriği

  • Herkese göre içerik: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden MBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu!!

  • Ayda 80 dizi: Tamamı HD kalitesinde dizi kanalları dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

  • 4 ekranda dizi izleme özgürlüğü: beIN CONNECT’te 100’den fazla dizi, 800 bölüm hiçbir ek ücret ödemeden Dizi paketinde!

  • Nasıl izlemek istediğiniz seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri

Kampanya Bilgileri

Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan Ailenin Yıldızı + Dizi Paketi ve Filmin Yıldızı+Dizi Paketi üyeliklerinde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi, Sporun Yıldızı + Dizi Paketi üyeliklerinde 12 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “eve teknik servis hizmeti bedeli ücretsiz olacaktır. Kampanya 03 Kasım 2017’ye kadar yeni üyelikte geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir