«

»

Digitürk Diyarbakır Bayileri

Digitürk Diyarbakır Bayileri :

Digitürk’den siz değerli diyarbakır halkı için inanılmaz hizmetleri faaliyete sokmaya devam etmektedir.  Siz değerli Diyarbakır halkı için birbirinden güzel paket ve kampanyaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz.

Digitürk yetkili sitesi olarak siz değerli Diyarbakır halkı için bugün Diyarbakırda faaliyete geçirdiğimiz “Diyarbakır Bayileri” ni anlatmak istiyoruz . Bizleri çok iyi ve dikkatli takip etmenizi istiyoruz . Çünkü Diyarbakır bayilerimiz sizler için inanılmaz kıymetli hizmetleri sizler için , sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bizde bu hizmetlerimiz hakkında sizlere bilgi vereceğiz.  Hadi öyleyse; başlayalım .

Diyarbakır Bayileri :

Diyarbakır da faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimizi siz değerli müşterilerimiz için anlatmaya başlayalım.

Diyarbakır Merkez

Bismil

Çermik

Çınar

Cüngüş

Dicle

Ergani

Hani

Hazro

Kulp

Lice

Silvan

Eğil

Kocaköy

Bağlar

Kayapınar

 

Diyarbakır da faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimizi yukarıda belirtmiş bulunuyoruz . Bu bayilerimizin siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu hizmetler şunlardır .

Diyarbakır Bayilerimizde Vermiş Olduğumuz Hizmetler :

Abonelik hizmeti

Lig Tv satış hizmeti

Dış Kurulum hizmeti

İç kurulum hizmeti

Teknik destek hizmeti

 

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri yukarıda belirtmiş durumdayız . Hizmetlerimizden telefon numaralarımızı arayarak da faydalanabileceksiniz.  O halde gelin hep birlikte telefon numaralarımızı da şöyle bir öğrenelim ve yazımıza son verelim.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-diyarbakır-bayileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir