«

»

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi Kampanyası

Digitürk Belgesel Paketi Kampanyası ile artık vahşi yaşam ve doğal yaşamı kolay bir şekilde keşfedeceksiniz. Sizde Digitürk Belgesel Paketi abonesi olabilir ve bir çok hediye ile ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Digitürk bu kezde karşınıza belgesel paketi ile çıkıyor. bu paketimizin içerisinde birbirinden güzel belgeseller bulunmaktadır. paketimiz 13 tane yayın yapan kanalıyla tam bir belgesel hayranı olanlara hediye niteliğinde bir pakettir. üstelik paketimizin aylık fiyatı da her cebe her bütçeye de uygun.  Bu paketi ayda sadece 5 tl ye satın alabileceksiniz.  belgesel kanallarımız belgesel niteliği taşıyan her konu hakkında yayın yapmaktadır. mesela kıyamet alametleri ile ilgili belgeseller, hayvan belgeselleri, dünya belgeselleri vb. konuları bu pakette izleyebileceksiniz. biz biliyoruz ki belgesel kanallarının hastası olan vatandaşlarımız bulunmaktadır. bu paketimiz de belgesel tutkunlarını yakından ilgilendiriyor. bu paketi hd farkıyla da izleyebileceğiniz gibi belgeselleri adeta korku filmine dönecektir. çünkü HD farkı belgesellere gerçekçi bir belgesel  izleme hakkı bulundurmaktadır.düşünün bir hayvan belgeseli izliyorsunuz ve aslanın avlanıyor. bunun  hd farkıyla size nasıl yansıyacağını bir düşünün isterseniz. evet biz sizler için bu her şeyi yaptık ve yapmaya da  devam edeceğiz. sizden istediğimiz tek şey abone olmanız ve paketlerimizden hemen faydalanmaya başlamanız.

belgesel-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • 8 adet belgesel kanalı: Tamamı yabancı ses kalitesi ile HD olarak siz değerli müşterilere sunulacak. Sizde en seçkin belgesel kanalı yayınlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Her ay binlerce belgesel: Binlerce çeşit belgesel ile doğal yaşamı keşfedebilir ve ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sizde kampanya bilgilerine verilen iletişim bilgileri üzerinden erişebilir ve bununla birlikte üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek aynı gün içerisinde kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında sizde ek paketler satın alabilir ve oldukça uygun fiyatlar üzerinden abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir