«

»

Digitürk Artvin Bayileri

Digitürk Artvin Bayileri:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğu hizmetlere dur durak bilmeden devam etmektedir. Sizler için her şeyin en iyisi için adeta didinen ama bu çalışmalarının da karşılığını sizlerin ilgisini çekerek fazlasıyla alan digitürk yine bu çalışmaları için yeni yeni formüller üretiyordur. En ufak bir hizmetinden bahsedelim. Mesela faaliyete sokmuş olduğu bayileri. Ufak bir hizmet gibi görünür ama aslında siz değerli müşterilerimiz ve bizim için çok önemli bir hizmettir. Çünkü Digiturk bayilerimiz olmasa biz paket ve kampanyalarımız hakkında birinci ağızdan bilgi alamazdınız.Kendi açımızdan ise bayilerimizi faaliyete sokmasaydık bizde paket ve kampanyalarımızı sizlere birinci ağızdan bilgi veremezdik. Bayilerimiz bizler için;

hemen hemen her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Artvin Digitürk Bayileri:

Siz değerli vatandaşlarımıza az önce bayilerimizin önemini kısa bir bilgi ile özetledik. Şimdi ise siz değerli Artvin halkı için faaliyete geçirdiğimiz bayilerimizi tanıtmak istiyoruz.

Ardanuç

Arhavi

Artvin Merkez

Borçka

Hopa

Şavşat

Yusufeli

Murgul

Bayilerimizin verdiği Hizmetler:

Abonelik hizmeti

Çanak ve uydu kurulum hizmeti

Lig TV satış hizmeti

Lig TV kurulum hizmeyi

Digitürk teknik destek hizmeti

Müşteri hizmetleri( 0212 445 55 65 ) 

telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir ve digitürk abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bütün sorunlarınızı da bizlere bu telefon numarasını arayarak bildirebilirsiniz.

digiturk-artvin-bayilerii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir