«

»

Akyurt Digiturk Bayi Telefon Numarası

Ankara Akyurt Digiturk Bayi Yetkili Servis Telefon Numarası

Akyurt Digiturk Bayi, Akyurt Digiturk Bayi Telefon Numarası üzerinden siz değerli kullanıcılara Akyurt, Ankara çevresinde Digiturk hizmeti vermekte ve isteklerinizi Akyurt Digiturk Bayi Yetkili Servis ekiplerimiz ile yerine getirmekteyiz. Digiturk Akyurt Bayi üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde Digiturk beIN Sports ile alakalı işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Akyurt Digiturk Bayi Teknik Servisi

Akyurt Digiturk Bayi Teknik Servis ekiplerimiz ile verdiğimiz hizmetler ve sağladığımız kolaylıklar kapsamında sizde hiç bir sorunu dert etmeyeceksiniz. Digiturk ile alakalı olarak yaşanan sorunlarda ekiplerimizden en iyi kalitede hizmet alarak sorunları giderebilir ve yayınları kesintisiz bir şekilde izlemeye devam edebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlarda saat gözetmeden ekiplerimizden servis desteği alarak sorunları giderebilirsiniz. Yaşanan sorunun boyutuna göre servis ekiplerinini gelmesine gerek kalmadan da sorunları gidermeniz ve yayınları izlemeniz mümkündür. Yaşanan sorunu, müşteri temsilcilerimize belirttiğiniz takdirde telefon üzerinden verilen adımları uygulayarak da sorunu basit ve hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. 

Servis hizmetleri ile beraberinde, bayimizin üzerinden, Digiturk teknik servis, ekipman değişim, ekipman iade, kampanya bilgileri gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz. Bununla birlikte yeni üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz. KAPANAN BAYİLER VARDIR! GÜNCEL ADRES BİLGİLERİ İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALINIZ!

Akyurt Digiturk Bayi Adresleri

Bayi Adı : H&S BİLİŞİM-HASAN ŞEN
 Adres : ÇAM Mahallesi
 İl / İlçe : ANKARA / AKYURT
Bayi Adı : ANKAHİSAR- ALİ ÇELİK
 Adres : ANITTEPE Mahallesi GENÇLİK Cad. No:17/B
 İl / İlçe : ANKARA / ÇANKAYA

Bayi Adı : ANKATÜRK-AYDIN AKIN
 Adres : TOPRAKLIK Mahallesi KIBRIS Cad. No:57/6
 İl / İlçe : ANKARA / ÇANKAYA

Bayi Adı : BİZ BİLİŞİM-YASİN KOÇAK
 Adres : KORKUTREİS Mahallesi HANIMELİ Sokak No:20/3 KIZILAY
 İl / İlçe : ANKARA / ÇANKAYA

Bayi Adı : ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN
 Adres : ÇANKAYA Mahallesi HOŞDERE Cad. No:60/B
 İl / İlçe :

ANKARA / ÇANKAYA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir